Hakkımızda

Rami Trafik Müşavirliği

Rami Trafik ; 1999 yılından itibaren trafik müşavirliği alanında faaliyetlerini sürdürmektedir. Firmamızın ana prensipleri; mevzuatı anlık takip ederek müşterilerini bilgilendirmek, güven, ticari sırların korunması, mutlak müşteri çıkarlarının gözetilerek kaliteli hizmetten ödün vermemektir.

Hizmet verdiği alanda en iyi olma gayesiyle tükenmeyen arayışları ve yeni çözümler üreten yapısı ile Rami Trafik; kanunların öngördüğü hukuki zorunlulukların tamamını yerine getirerek, müşterilerinin kendisine devretmiş olduğu sorumlulun gereklerini en iyi şekilde yerine getirmeyi misyon edinmiştir.

Rami Trafik, her departmandaki eğitimli, genç, dinamik personeli ile segem sertifikasına sahip kadrosuyla ülkemizin önde gelen kuruluşlarına hizmet veriyor olmaktan gurur duymaktadır. Ana felsefe olarak kaliteli hizmeti kendisine ilke edinmiş ve bu konuda her türlü modern yatırımlarını tamamlamıştır

Firmamız Sigorta Acenteleri Birliği üyesidir . Mesleki açıdan etik değerlere ve prensiplere bağlı kalmayı ilke edinmiştir.